Poznajmy się

Jesteśmy grupą pogodnych ludzi, którzy odkryli prawdziwą pasję w dzieleniu się radością.

Nasza wizją jest:

– zachęcenie Dzieci do odkrywania w sobie swoich własnych talentów i dobrych cech a nie dążenie do naśladowania drugiej osoby.
– różnice w wyglądzie każdego człowieka też są bardzo potrzebne. Jak by wyglądał nasz świat jeśli wszyscy wyglądalibyśmy dokładnie tak samo?
– tak jak nie ma dwóch takich samych Dzieci tak tez nie ma dwóch identycznych Nocków – każdy jest jedyny i niepowtarzalny.

Nasza misją jest:

– wzmocnienie uczucia własnej wartości u Dzieci przez dostrzeganie zalet w różnicach. Wszyscy mamy w sobie różne talenty. Zachęcamy tym samym do ich odkrywania i pielęgnowania oraz do tego aby marzyć ze śmiałością.

Nazywam się Katarzyna Przysiwek, stworzyłam Świat Dobrych Nocków. Zapraszam Cię do poznania tego wyjątkowego miejsca. Znajdziesz tu chwilę dla siebie i pewność że w tym czasie Twoje Dziecko dostaje to czego potrzebuje: odkrywanie mocy wyobraźni, wzmocnienie nawyku przyjaźni z książką od najmłodszych lat i przekonanie, że wyjątkowość każdego z nas jest wspaniała. Bo tak jak nie ma dwóch takich samych Dzieci tak też nie ma dwóch identycznych Nocków. Bo pięknie jest się różnić. Jestem przekonana że kiedy znajdziemy się w miejscu swojego przeznaczenia wtedy można osiągnąć znacznie więcej i zajść znacznie dalej.

Nazywam się Barbara Gierczyńska. Lubię sprawiać radość i nie lubię się nudzić. Zawsze fascynowały mnie różnego rodzaju robótki, stad pomysł na szycie pluszaków. Od ośmiu lat szycie to moja pasja z której wciąż czerpię mnóstwo radości. W swoja pracę wkładam dużo serca, poświęcam jej dużo skupienia i uwagi na najdrobniejsze detale. Chciałabym aby wszystkie wykonane przeze mnie przedmioty były bardzo dobre jakościowo. Najbardziej cieszy mnie efekt końcowy, kiedy widzę uśmiech Dziecka biorącego w ręce uszytą przeze mnie maskotkę.

Nazywam się Aksana Hatalskaya, Pseudonim artystyczny – Oksana Oxy Gen Gatalskay. Maluję odkąd pamiętam, już w szkole podstawowej odkryłam w sobie pasję do rysunku. Całe moje zawodowe życie wypełniają obrazy. Najchętniej maluję przyrodę, kwiaty i wymyślone postacie. Wciąż jestem zachwycona pięknem otaczającego mnie świata, to właśnie z niego czerpię najwięcej inspiracji. Nade wszystko bliska jest mi bajkowa przestrzeń dziecięcej wyobraźni. Cieszę się, że rysując dla Dzieci mogę wrócić do dzieciństwa, do tej czystej wizji piękna i wiary w cuda.

Dzielimy się tym, co mamy najlepsze:

Miłością do Dzieci

Wiedzą zdobywaną latami

Doświadczeniem

Dobrą energią

Jeśli jesteś ciekaw niezwykłych przygód Nocków, zapraszamy Cię do polubienia naszego profilu na Facebook’u, gdzie opowiadamy Dzieciom o tym niezwykłym miejscu.